Ana sayfa

Shenzhen Kezhiia Athletic Goods Co.,ltd

Şirket profili
Shenzhen Kezhijia Athletic Goods Co., profesyonel bir sanayi, 2009 yılında kuruldu. Son birkaç yıl içinde, sepet dizlik, masa tenisi raketi ve spor koruyucusu üretimi için çabalarımızı harcadık.
Biz 90'dan fazla gelişmiş dikiş makinesi ve onun corollary makinesi ve 50 örgü makinesi var ve ayrıca 100'den fazla iyi eğitimli personele sahibiz, en az 10 teknisyen, sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetleri için kararlıyız İhtiyaçlarınızı gidermek ve tam müşteri memnuniyeti sağlamak için kullanılabilir.
Çin'in Shenzhen kentinde bulunan ve Yantian Limanlarına rahat ulaşım imkânı sağladık, size zaman ve nakliye masraflarından tasarruf etmemizi sağlıyor.
ACS ile çalışmak ürünlerinizi kaliteli, benzersiz ve rekabetçi hale getirebilir. Normalde Ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uyar ve dünyadaki çeşitli pazarlarda büyük beğeni topluyor. Pazarınızın özel talebini karşılamak için OEM / OED İhtiyacınızı takip etmekten memnuniyet duyarız. Temel misyonumuz, müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için her zaman yüksek kaliteli kaynağımızı entegre etmek olacaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Shenzhen Kezhijia Athletic Goods Co., profesyonel bir sanayi, 2009 yılında kurulmuştur.

Shenzhen Kezhiia Athletic Goods Co.,ltd
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : ACS

No. Çalışanları : >500

Yıllık satış : 2,000,000-5,000,000

Yıl kurulan : 2002

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Ayak Bileği Sıkıştırma Kol satış için